Про ознайомлення держслужбовців держархіву області із змінами чинного антикорупційного законодавства та проведення навчання з персоналом архіву щодо дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.
16 лютого 2015 року у приміщенні держархіву області проведені заняття з державними службовцями та керівним складом Державного архіву Житомирської області з вивчення чинного антикорупційного законодавства. Начальник відділу кадрової, режимно-секретної роботи, діловодного забезпечення та інформаційних технологій Біловол Надія Миколаївна ознайомила присутніх з вимогами законодавства щодо порядку складання та подачі декларацій держслужбовців та відповідальних осіб, які, у відповідності до змін у законодавстві, зобов'язані подавати декларацію про доходи. Більшу увагу під час занять було приділено питанню відповідальності за порушення нормативних актів із зазначених питань.

Водночас заступник директора–головний зберігач фондів Шимченко Наталія Григорівна провела навчання з персоналом архіву щодо дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів. Роз'яснено проведення можливих заходів попереджувального характеру, у тому числі дії при надходженні погрози по телефону чи при виявленні підозрілого предмета. Оповіщено про дії у разі вибуху на території, захоплення заручників тощо.
Post date: 2016-03-29 00:16:28
Post date GMT: 2016-03-28 21:16:28


Export date: Fri Dec 3 19:26:36 2021 / +0000 GMT
This page was exported from Державний архів Житомирської області [ http://archive.zt.gov.ua ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com