Довідки Пенсійний фонд


Для використання в роботі повторно надсилаємо листи Державного комітету архівів України та Пенсійного фонду України з роз'ясненнями щодо розгляду запитів громадян за документами з особового складу, які зберігаються у фондах архівних установ (додаються). Попередньо держархів області надсилав відповідні роз'яснення 23.10.2009 за вих. № 441.

Водночас нагадуємо, що усі архівні установи в Україні керуються Законом України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком користування документами НАФ, що належать державі та територіальним громадам, Основними правилами роботи державних архівів України. Зазначені законодавчі акти регулюють процеси державної політики в сфері архівної справи і діловодства, взяття на облік та зберігання документів, а також користування документами архіву та використання архівної інформації.

У розділі 9, пункту 9.3.3.5. Основних правил роботи державних архівів України вказано, що розмір заробітної плати в архівних довідках, зазначається з урахуванням усіх отриманих грошових виплат (премій, за роботу у вихідні дні, понаднормову, за сумісництвом, а також одноразових виплат) відповідно до масштабу цін за період роботи, про який йдеться у довідці. Тому архіви надають довідки з обов'язковим врахування усіх видів нарахувань.

В особових рахунках та відомостях нарахування заробітної плати, зазвичай, види нарахувань не розшифровані.

Аналізувати нарахування заробітної плати та інших виплат не входить до компетенції архівних установ. Архівні установи не є правонаступниками ліквідованих чи не ліквідованих підприємств, установ, організацій, документи яких зберігаються у фондах архівів.

При зустрічних перевірках працівники управлінь Пенсійного фонду України в Житомирської області можуть проводити перевірку достовірності даних, зазначених у довідках та встановити розбіжності із загальними сумами нарахувань, викладених в архівних документах. Якщо таких не виявлено, будь-які зауваження про невідповідність виданої довідки необґрунтовані, а тому до уваги  не беруться.

За клопотанням Державного комітету архівів України зазначене питання у 2009 році неодноразово розглядалось Пенсійним фондом України на що отримано відповідні роз'яснення, які наголошують про те, що з метою вирішення спірних питань, органам Пенсійного фонду надається завірена гербовою печаткою копія особових рахунків працівників ліквідованих підприємств, документи яких зберігаються в архівних установах.

Завантажити додатки 1
Links:
  1. http://www.archive.zt.ua/pictures/pf/dodatky.zip
Post date: 2016-03-28 01:05:03
Post date GMT: 2016-03-27 21:05:03


Export date: Fri Dec 3 19:43:52 2021 / +0000 GMT
This page was exported from Державний архів Житомирської області [ http://archive.zt.gov.ua ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com