З метою відзначення 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР студенти Житомирського професійного політехнічного ліцею ознайомились з архівними документами, представленими та стендовій виставці зазначеної тематики

25 січня 2019 року студенти 12 групи Житомирського професійного політехнічного ліцею, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець»  ознайомились з архівними документами, представленими на стендовій виставці у приміщенні Державного архіву Житомирської області. Прокоментував архівні документи головний спеціаліст відділу використання інформації документів НАФ та довідкового апарату Кондратюк Р.Ю.

Цього ж дня присутніх студентів ознайомлено з основними вимогами до формування справ для передавання їх на зберігання, умовами зберігання документів Національного архівного фонду та доступу до них шляхом роботи у читальному залі архіву.

Майстер виробничого навчання учбового закладу Шутенко Ольга Олександрівна провела практичне заняття на базі держархіву області.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC