До 1030-річчя хрещення Київської Русі у приміщенні Держархіву Житомирської області підготовлено та розгорнуто стендову виставку архівних документів.

До 1030-річчя хрещення Київської Русі у приміщенні Держархіву Житомирської області підготовлено та розгорнуто стендову виставку архівних документів. Крайні дати архівних документів, копії яких представлені на виставці, сягають 1765 – 2008 років.

На стендах представлено копії понад 25 архівних документів, серед яких метрична книга по с. Великі Мацевичі Лабунської волості Заславського повіту Волинської губернії за 1765 рік, акт Волинського губернського фінвідділу про вилучення церковних цінностей з Житомирського Кафедрального Собору за 1922 рік, інструкція головам райвиконкомів по застосуванню Декрету про відділення церкви від держави та школи за      1924 рік, архівно-слідчі справи на репресованих священників і церковних служителів за 1938 рік, відомості про основні релігійні обряди в зареєстрованих релігійних громадах по м. Житомир за 1971 рік.

Усіх бажаючих ознайомитись з копіями архівних документів вказаної тематики запрошуємо на виставку, яка діятиме до 03 серпня 2018 року.

SONY DSC

SONY DSC