До 140-річчя заснування Житомирського пивзаводу
До 140-річчя заснування Житомирського пивзаводу у приміщенні Держархіву Житомирської області підготовлено та розгорнуто стендову виставку архівних документів. Крайні дати архівних документів, копії, яких представлені на виставці, сягають 1879 – 1942 років. Фоторепортаж

На стендах представлено копії понад 20 архівних матеріалів, серед яких оголошення про продаж Павліною Шульц австрійським підданим Богдану Янсі та Йосипу Махачеку земельної ділянки з водяним млином, клопотання власників Слов'янського пивоварного заводу про відстрочку стягнення податкової недоїмки, доповідні записки про обсяги виробництва та основні показники роботи заводу, технічні характеристики заводської управи, дозволи на торгівлю пивом тощо.
Чільне місце на виставці займає добірка документів щодо кадрового забезпечення, а саме: накази по особовому складу броварні, особові листки керівництва – директора Зінзюка Т.М., технічного керівника Бертольда Шнейдера, пивовара Карла Альбрехта, направлення на роботу до Житомирського пивзаводу хіміком-лаборантом Сузанської Л.Л..
Надзвичайно цікавими є копії реклам пивзаводів: «Житомирського товариства», Крошенського заводу «Волинь» І. Альбрехта, кави «Санітас» Житомирського пивооб'єднання.
Викликають інтерес ескіз пивного келиха загальносоюзного зразка та замовлення Житомирської заводської управи на пивні келихи згідно ескізу, датовані 1931 роком та схематичне креслення тарного обладнання – 1937 року.
Усіх небайдужих до вивчення історії пивоваріння на Житомирщині запрошуємо ознайомитись з копіями архівних документів вказаної тематики.
Виставка діятиме до 20 липня 2018 року.

 

SONY DSC

SONY DSCSONY DSC

SONY DSCSONY DSC

SONY DSC

Post date: 2018-07-13 16:36:59
Post date GMT: 2018-07-13 13:36:59


Export date: Mon Sep 27 15:46:44 2021 / +0000 GMT
This page was exported from Державний архів Житомирської області [ http://archive.zt.gov.ua ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com