22 грудня 2017 року у приміщенні Державного архіву Житомирської області відбулись святкові заходи з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ


22 грудня 2017 року у приміщенні Державного архіву Житомирської області відбулись святкові заходи з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ. Ветерани архівної справи, працівники держархіву області та запрошені відзначили вагомий внесок архівів у розбудову держави, забезпечення збереженості її цінностей – документів Національного архівного фонду України.

У заходах взяли участь заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Миколайович Лагута, який від імені голови державної адміністрації та голови обласної ради привітав працівників архіву зі святом та вручив Почесні грамоти та подяки кращим архівістам. Я.М.Лагута озвучив подяку Міністерства освіти і науки України Держархіву Житомирської області за організаційне і змістове забезпечення практичного заняття на базі архіву з вчителями історії та інших суспільних дисциплін.

Голова обкому профспілки працівників державних установ області Петро Іванович Закусило відзначив значимість архівів у суспільстві та вручив грамоти від президії обкому профспілок.

Краєзнавець-дослідник, відповідальний за Житомирський єпархіальний архів протоієрей Вадим (Шапран) від імені митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима вручив колективу архіву Грамоту за заслуги перед Житомирською  єпархією української православної церкви  та медаль Преподобномучениці Анастасії Римляніни.

Для колективу архіву відбувся святковий концерт.

Изображение3Post date: 2017-12-22 15:29:24
Post date GMT: 2017-12-22 12:29:24


Export date: Sat Sep 18 7:53:45 2021 / +0000 GMT
This page was exported from Державний архів Житомирської області [ http://archive.zt.gov.ua ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com