Колектив Державного архіву Житомирської області вітає усіх архівістів та працівників архівних установ України, працівників діловодних служб з професійним святом – День працівника архівних установ

Колектив Державного архіву Житомирської області вітає усіх архівістів та працівників архівних установ України, працівників діловодних служб з професійним святом – День працівника архівних установ.

Історично так сталось, що саме в цьому році відзначається 100-річчя створення системи архівних установ в Україні, а держархів відзначив 95-річння від дня заснування.

Усі роки, і так було завжди, архівісти були люди, які докладали максимум зусиль для забезпечення збереженості існуючих архівних документів та наповнення фондів архівів.

Відповідальність архівістів за збереження ввіреного йому масиву документів величезна. Адже вони завжди розуміли, що жодне з поколінь не може вважати себе їх власниками, вони рівною мірою належить і живим, і померлим, і ще ненародженим. В архівах наша мова, наш спосіб мислення, наші цінності, наш уклад життя, наші проблеми і больові точки, наші герої і злодії.

Бажаємо усім архівістам мудрості та наполегливості у тому, щоб і надалі гідно виконувати покладені на нас завдання з таким же професіоналізмом та завзятістю, як ми завжди  працювали.