13 грудня делегація держархіву області взяла участь у заходах з вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, що пройшли у смт Новогуйвинське за участю громадськості. Директора держархіву Житомирської області А.М.Михайлова нагороджено орденом “За заслуги”

13 грудня делегація держархіву області взяла участь у заходах з вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, що пройшли у смт Новогуйвинське за участю громадськості. Директора держархіву Житомирської області А.М.Михайлова нагороджено орденом “За заслуги”.

З нагоди Дня ліквідатора урочисто вшанували захисників України та світу від невидимого, підступного, смертоносного чорнобильського атома біля меморіального пам’ятника “Тим, кому завдячуємо життям”, який нещодавно було споруджено в СМТ Новогуйвинське Житомирського району.

За активну громадську позицію у вирішенні питань соціального захисту ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, гуманність та милосердя, голова РГО “Союз “Ліквідатори Чорнобиля” Микола Поліщук та депутати фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” вручили подяки та цінні подарунки.

Директора держархіву Житомирської області А.М.Михайлова нагороджено орденом “За заслуги”.