Виставка цифрових копій документів Національного архівного фонду до Дня пам’яті та примирення і 72-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На офіційному веб-сайті держархіву області, у рубриці «Документальні виставки» розміщено 7 виставок – 75 архівних документів на 87 цифових копій, які висвітлюють події Другої світової війни, героїзм українського народу у боротьбі з нацизмом, визвольний партизанський рух у роки Другої світової війни інше.

Працівниками держархіву області постійно проводиться пошукова робота по виявленню документів, які підтверджують вагомий внесок Українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Виявлені документи оцифровуються, їх електронні версії доповнюють розміщені в режимі on-line виставки архівних документів.

Так, 04 квітні 2017 року виставку «Житомирщина у роки Другої світової війни» доповнено 7 цифровими копіями документів НАФ з фондів держархіву області.

Робота проведена у рамках виконання Указу Президента України від 28 березня 2017 року №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», розпоряджень та доручень Укрдержархіву, Житомирської обласної державної адміністрації.