Засідання колегії Державного архіву Житомирської області

31 жовтня 2016 року відбулось чергове засідання колегії Державного архіву Житомирської області. На засіданні колегії підведено підсумки огляду стану організації діловодства та архівного зберігання документів в управлінні освіти і науки Житомирської облдержадміністрації та управліннях і  відділах освіти міських рад та районних адміністрацій. В обговоренні взяла участь головний спеціаліст відділу загальної, середньої та дошкільної освіти Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Єпіфанцева І.М.

На колегії розглянуті питання про роботу архівного сектору Малинської райдержадміністрації та комунальної установи «Малинський районний трудовий архів» Малинської районної ради. У засіданні колегії взяли участь та виступили заступник голови Малинської  районної ради  Ничипоренко Р.В., завідувач архівним сектром Малинської райдержадміністрації    Саченко Т.М. Роботу архівного сектору Малинської райдержадміністрації та Трудового архіву визнано позитивною

Обговорено питання про хід виконання рішення колегії держархіву області № 12 від 30.05.2016  «Про підготовку держархіву області до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».

Прийнято відповідні рішення.