Наказ інструкція ДАЖО 2013

ДЕРЖАВНИЙ  АРХІВ  ЖИТОМИРСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Н А К А З

 

18.01.2013                                            м. Житомир                               № 3

 

Про затвердження Інструкції

з діловодства в Державному

архіві Житомирської області

 

 

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30.11.2011 « 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади», Типової інструкції з діловодства у центральних архівних установах України, в Державному архіві в Автономній Республіці Крим, державних архівах областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2012 № 1571/5, з метою оптимізації роботи з ведення діловодства в Державному архіві Житомирської області, враховуючи погодження експертно-перевірної комісії від 16.01.2013, протокол №1

 

НАКАЗУЮ:

 

 

  1. Затвердити Інструкцію з діловодства в Державному архіві Житомирської області (додається).

 

  1. Заступникам директора, керівникам структурних підрозділів держархіву області забезпечити вивчення та дотримання встановленого порядку роботи з документами, підвищення кваліфікації працівників, які відповідальні за діловодство, впровадження в роботу з документами сучасних засобів опрацювання документів.

 

  1. Заступнику директора Мироненко Л.В. здійснювати контроль щодо застосування Інструкції з діловодства в держархіві області.

 

  1. Визнати таким, що втратив чинність наказ від 21.07.2011 №27.

 

 

 

 

 

Директор                                                                               С.М.Синицький

   

[supsystic-social-sharing id="1"]